See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bolțuri antrenare (pinteni) roți motrice
Beschreibung: Bolțurile de antrenare (pinteni) solicitate sunt părți compnente ale sistemelor de deplasare pe șenile ale excavatoarelor existente în cadrul subunităților Sucursalei Miniere, fiind montate pe roțile motrice, având rolul de împingere în umerii zalelor elemenților de șenilă, realizând astfel punerea în mișcare a utilajului. Numarul de zile pana la care operatorii economici pot solicita clarificari: 18 zile inainte de data limita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care entitatea contractanta va raspunde in mod clar, complet la toate solicitarile de clarificare si/sau informatii suplimentare primite de la operatorii economici interesati: 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Facem mentiunea ca entitatea contractanta va raspunde o singura data tuturor clarificarilor/informatiilor solicitate de toti operatorii economici interesati, in termenul precizat mai sus.
Interne Kennung: 30267310-2026-264.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43640000 Teile für Aushubmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1