2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zlokalizowanych na terenie gminy Rudna oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdującego się w Rudnej (ul. Witosa).
Vorherige Bekanntmachung: 820274-2025
Interne Kennung: SOŚ.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba wyłonienia Wykonawcy z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości świadczonych usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych co jest kluczowe dla utrzymania porządku i higieny publicznej, a tym samym zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001