2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor Levering van Polyelectroliet
Beschreibung: Raamovereenkomst voor Levering van Polyelectroliet De maximale hoeveelheden hebben betrekking op de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief de mogelijke verlengingen. De maximale hoeveelheden zijn: Perceel 1: 2.500.000 kg. Perceel 2: 2.800.000 kg.
Interne Kennung: 929770
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Waterschap Brabantse Delta
Beschreibung: Raamovereenkomst voor Levering van Polyelectroliet De maximale hoeveelheid heeft betrekking op de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief de mogelijke verlengingen. De maximale hoeveelheiden voor dit perceel is: 2.500.000 kg.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Waterschap De Dommel
Beschreibung: Raamovereenkomst voor Levering van Polyelectroliet De maximale hoeveelheid heeft betrekking op de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief de mogelijke verlengingen. De maximale hoeveelheiden voor dit perceel is: 2.800.000 kg.
Interne Kennung: 2