2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia dla podmiotów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Część 1: ciągnika wraz z cysternę do transportu i dystrybucji wody pitnej. Część 2: wyposażenia do ochrony ludności Część 3: agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą.
Interne Kennung: RP.271.4.21.2025.MŻM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Oferty będą składane w formie elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 18832000 Spezialschuhe, 44212383 Schleusentore, 39522530 Zelte, 42122130 Wasserpumpen, 32236000 Funktelefone, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - dostawa ciągnika wraz z cysternę do transportu i dystrybucji wody pitnej
Beschreibung: Część 1 - dostawa ciągnika wraz z cysternę do transportu i dystrybucji wody pitnej
Interne Kennung: RP.271.4.21.2025.MŻM/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - Dostawa wyposażenia do ochrony ludności
Beschreibung: Część 2 - Dostawa wyposażenia do ochrony ludności
Interne Kennung: RP.271.4.21.2025.MŻM/2
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212383 Schleusentore, 39522530 Zelte, 42122130 Wasserpumpen, 32236000 Funktelefone