645499-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Tervezés KM 2021-2025 - KDKM - 38. VÚNY
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tervezés KM 2021-2025 - KDKM - 38. VÚNY
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő (Tervező) feladata „A 2021-2025 évekhez kapcsolódóan, országos közúthálózaton történő uniós fejlesztési és felújítási munkák tervezési feladatainak ellátására keretmegállapodások megkötése 6 részben – 5. rész: Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió” tárgyú, KB-2021/0000870/005/00 azonosító számú keretmegállapodás alapján tervezési szerződések keretében 3 (három) részajánlati körben összesen 21 303 méter beavatkozási hosszon tervezési munkák elvégzése az ajánlattételi felhívást (a továbbiakban: felhívás) kiegészítő egyéb közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: egyéb közbeszerzési dokumentumok) részét képező tervezési diszpozícióban foglaltaknak megfelelően. 1.rész: 11105 j. Pilisborosjenő bekötő út 0+000-2+269 km szakasz felújítása 2.rész: Piliscsaba, P + R parkolók kialakítása a vasútállomáson 3.rész: Piliscsaba-Szentendre közötti közút felújítás tervezése 1. nyomvonal: Szentendre-Pomáz-Csobánka-Pilisvörösvár-Pilisszentiván-Piliscsaba A részletes feladatleírást és műszaki követelményeket az egyéb közbeszerzési dokumentumok részét képező tervezési diszpozíciók tartalmazzák valamennyi közbeszerzési részben.
Interne Kennung: EKR001513192025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 3. rész - KDKM_Szentendre-Piliscsaba
Beschreibung: Tervezési szerződés "A 2021-2025 évekhez kapcsolódóan, országos közúthálózaton történő uniós fejlesztési és felújítási munkák tervezési feladatainak ellátása a Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország (5. rész) " tárgyú keretmegállapodás alapján - Piliscsaba-Szentendre közötti közút felújítás tervezése 1. nyomvonal: Szentendre-Pomáz-Csobánka-Pilisvörösvár-Pilisszentiván-Piliscsaba. Tervezési feladat (a felelősségbiztosításban feltüntetendő):Piliscsaba-Szentendre közötti közút felújítás tervezése 1. nyomvonal Útszám: 1112 1111 1109 10 Út neve: Szentendre-Pomáz összekötő út Budakalász-Dobogókő-Esztergom összekötő út Pilisvörösvár-Pomáz összekötő út Budapest-Dorog-Almásfüzitő elsőrendű főút Kezdő km szelvény: 0+000 5+037 0+000 18+800 Záró km szelvény: 0+700 8+803 8+463 24+605 Beavatkozási hossz (méter):18 734 m Útkategória/híd: - A tervezési feladat engedélyköteles. Engedélyköteles tervezési tevékenység esetén Ajánlatkérő az alábbi tervdokumentáció elkészítését, leszállítását írja elő: egyesített engedélyezési és kiviteli terv. A részletes feladatleírást és műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező tervezési diszpozíció tartalmazza. Nyertes ajánlattevő köteles legkésőbb a szerződéskötés időpontjára a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott feltételeknek megfelelő tervezői felelősségbiztosítási szerződést kötni a jelen szerződés tárgyát képező tervezési feladatra vagy meglévő keret-felelősségbiztosítását kiterjeszteni úgy, hogy annak fedezeti körébe vonja a jelen szerződés keretében elvégzendő tervezési feladatot (fedezetigazolás). Nyertes ajánlattevő köteles a felelősségbiztosítási kötvény és/vagy a biztosító által kiállított fedezetigazolás másolati példányát legkésőbb az eljárás eredményeként megkötendő szerződés aláírásáig ajánlatkérő rendelkezésére bocsátani, mely a szerződéshez fizikailag is csatolásra kerül. A felelősségbiztosítási kötvényből és/vagy a biztosító által kiállított fedezetigazolásból egyértelműen ki kell derülnie a következő adatoknak: - a szerződő neve/ címe, - a biztosított neve/címe, - kötvényszám, - kockázatviselés kezdete, - kockázatviselés vége, - biztosított tevékenység, - kártérítési limit évente, - kártérítési limit káronként, - biztosított tevékenységként a tervezési feladatnak a felhívás jelen pontja szerinti pontos megnevezése, - díjrendezettség időpontja. A felelősségbiztosítás előírt mértéke jelen szerződés vonatkozásában legalább 240 100 000 Ft/év és legalább 72 000 000 Ft/káresemény. Ajánlattevő csatolja nyilatkozatát az ajánlatban, hogy az előírt felelősségbiztosítással nyertessége esetén rendelkezni fog. Több ajánlati részben való nyertesség esetén elegendő a legmagasabb mértékű felelősségbiztosítással rendelkezni. Közös ajánlattevőknek nyertességük esetén az előírt mértékű és terjedelmű felelősségbiztosítással olyan arányban kell rendelkezniük, amilyen arányban az ellenszolgáltatásból részesedni fognak, de ajánlatkérő elfogadja azt is, ha közös ajánlattevők bármelyike rendelkezik az előírt mértékű és terjedelmű felelősségbiztosítási szerződéssel feltéve, hogy abban valamennyi közös ajánlattevő együttbiztosítottként feltüntetésre kerül.
Interne Kennung: EKR001513192025/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen