645505-2025 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung von kommunalem Müll – Usługi odbierania odpadów komunalnych z terenów Cmentarza Komunalnego Północnego, Cmentarza Wojskowego i Cmentarza Komunalnego Południowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi odbierania odpadów komunalnych z terenów Cmentarza Komunalnego Północnego, Cmentarza Wojskowego i Cmentarza Komunalnego Południowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych z terenów cmentarzy wg kodu CPV: 90.51.32.00-8: - I część zamówienia Cmentarz Komunalny Północny w Warszawie przy ul. Wóycickiego 14, - II część zamówienia Cmentarz Wojskowy w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 43/45, - III część zamówienia Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie Antoninów 40.
Interne KennungDZP.261.14.2025 Usługi odbierania odpadów komunalnych z terenów Cmentarza Komunalnego Północnego, Cmentarza Wojskowego i Cmentarza Komunalnego Południowego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWraz z ofertą Wykonawca składa: - „Jednolity Europejski Dokument Zamówienia” – (JEDZ) w zakresie określonym w załączniku nr 7 do SWZ, - kosztorys ofertowy załącznik nr 2, - dokument potwierdzający posiadanie uprawnień do złożenia (podpisania) oferty i jej załączników, jeżeli prawo to nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą, - oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej wadium, w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż w pieniądzu; - inne dokumenty wymagane przez przepisy ustawy. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców; W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa również JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby wraz z zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Sporządzając oświadczenie JEDZ można skorzystać z nieodpłatnego narzędzia wspierającego Zamawiających i Wykonawców w stosowaniu standardowego formularza JEDZ w wersji elektronicznej, udostępnionego przez Urząd Zamówień Publicznych pod adresem http://espd.uzp.qov.pl/. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
LosLOT-0001
TitelCmentarz Komunalny Północny w Warszawie przy ul. Wóycickiego 14 o łącznej powierzchni 143 ha
BeschreibungUsługi wywozu stałych odpadów miejskich - Kod CPV 90.51.32.00-8
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelCmentarz Wojskowy w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 43/45 o łącznej powierzchni 26 ha.
BeschreibungUsługi wywozu stałych odpadów miejskich 90.51.32.00-8
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie, gm. Piaseczno łącznej powierzchni 51,39 ha.
BeschreibungOdbieranie zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów gromadzonych selektywnie (frakcje: papier; metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe; szkło; odpady ulegające biodegradacji, w tym części roślin) z terenu Cmentarza Komunalnego Południowego w Antoninowie, o powierzchni 43,2 ha. CPV: 90 51 32 00 - 8
Interne KennungCzęść III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll