See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení 6 ks nízkopodlažních tramvají
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení 6 ks nízkopodlažních tramvají, provedených podle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace, kde je uvedena podrobná specifikace minimálních technických požadavků Zadavatele na provedení dodávaných tramvají a dále v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 9 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 001
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen
5. Los
Los: LOT-0001