645545-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka mała” i „Pożyczkaduża” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego. Część nr: 2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka mała” i „Pożyczkaduża” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego. Część nr: 2
BeschreibungCzęść II - obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: 16 000 000,00 PLN 1) wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego „Pożyczka mała” oraz udzieleniu co najmniej 36 jednostkowych pożyczek małych o parametrach określonych w „Metryce instrumentu finansowego pożyczka mała” w łącznej wysokości co najmniej 6 400 000 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5 %). Według stanu na dzień połowy okresu budowy portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %; 2) wdrożenia i zarządzania instrumentem finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego „Pożyczka duża” oraz udzieleniu co najmniej 14 jednostkowych pożyczek dużych o parametrach 2 / 6 określonych w „Metryce instrumentu finansowego pożyczka duża” w łącznej wysokości co najmniej 9 600 000 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5 %). Według stanu na dzień połowy okresu budowy portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %; oraz 3) udzielenie wsparcia w ramach całej części zamówienia co najmniej 14 przedsiębiorstwom w celu wprowadzenia produktów nowych dla firmy.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZZK/36/DIF/2019/cz. II
Art des AuftragsDienstleistungen