See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Vorherige Bekanntmachung: 697116-2025
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17: ZESTAWY ZABIEGOWE
Beschreibung: Zadanie nr 17: ZESTAWY ZABIEGOWE
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18: NARZĘDZIA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Zadanie nr 18: NARZĘDZIA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19: ŁYŻKI I UCHWYTY DO LARYNGOSKOPU
Beschreibung: Zadanie nr 19: ŁYŻKI I UCHWYTY DO LARYNGOSKOPU
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20: SPRZĘT DO PODAWANIA TLENU: MASKI I RURKI
Beschreibung: Zadanie nr 20: SPRZĘT DO PODAWANIA TLENU: MASKI I RURKI
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21: SPRZĘT DO TERAPII ODDECHOWEJ
Beschreibung: Zadanie nr 21: SPRZĘT DO TERAPII ODDECHOWEJ
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22: JEDNORAZOWE CZUJNIKI SATURACJI, KABEL DO PULSOKSYMETRU
Beschreibung: Zadanie nr 22: JEDNORAZOWE CZUJNIKI SATURACJI, KABEL DO PULSOKSYMETRU
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23: PROWADNICE, RURKI, RESUSCYTATORY
Beschreibung: Zadanie nr 23: PROWADNICE, RURKI, RESUSCYTATORY
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24: SPRZĘT DO PODAWANIA TLENU: MASKI Z REZERWUAREM, MASKI VENTURIEGO
Beschreibung: Zadanie nr 24: SPRZĘT DO PODAWANIA TLENU: MASKI Z REZERWUAREM, MASKI VENTURIEGO
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25: FILTRY ODDECHOWE: ELEKTROSTATYCZNE I MECHANICZNE
Beschreibung: Zadanie nr 25: FILTRY ODDECHOWE: ELEKTROSTATYCZNE I MECHANICZNE