2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkoop voormalige stadsspeeltuin gemeente Bergen op Zoom
Beschreibung: De gemeente Bergen op Zoom verkoopt de locatie van de voormalige Stadsspeeltuin (ca. 1,9ha) ten behoeve van de realisatie van 150 woningen op basis van een plan-prijs selectieprocedure mét voorselectie.
Interne Kennung: dCI-000597
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70320000 Vermietung oder Verkauf von Grundstücken
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1