2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grondwateronderzoek
Beschreibung: De opdracht betreft onderzoek naar de mogelijke uitstroom van Nieuwe Stoffen (NGS) en Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS) vanuit circa twintig voormalige stortplaatsen in de provincie Zuid-Holland. De Opdrachtnemer onderzoekt het grondwater buiten de stortlocaties op een breed stoffenpakket, brengt risico’s voor de fysieke leefomgeving in kaart en toetst de resultaten aan actuele wet- en regelgeving. Per locatie wordt een onderzoeksrapport opgesteld en aanvullend een integraal eindrapport met conclusies en beleidsaanbevelingen. Verdere details bekijk de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: ODWHBO251001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71800000 Beratung in den Bereichen Wasserversorgung und Abfälle
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft onderzoek naar de mogelijke uitstroom van Nieuwe Stoffen (NGS) en Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS) vanuit circa twintig voormalige stortplaatsen in de provincie Zuid-Holland. De Opdrachtnemer onderzoekt het grondwater buiten de stortlocaties op een breed stoffenpakket, brengt risico’s voor de fysieke leefomgeving in kaart en toetst de resultaten aan actuele wet- en regelgeving. Per locatie wordt een onderzoeksrapport opgesteld en aanvullend een integraal eindrapport met conclusies en beleidsaanbevelingen. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1