64558-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY RYKI ORAZ Z PSZOK W 2024 ROKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY RYKI ORAZ Z PSZOK W 2024 ROKU
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych (gospodarstw domowych) oraz odbieranie transport i zagospodarowanie odpadów ze stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych („PSZOK”) na terenie Gminy Ryki. 4.2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbieranie bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Ryki położonych w granicach administracyjnych Miasta Ryki (Sektor I) oraz odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów ze stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych („PSZOK”)
Beschreibung: a) w zakresie podstawowym szacuje się około 2116,33 Mg zgodnie z podziałem: − 1808,10 Mg - ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Ryki położonych w granicach administracyjnych Miasta Ryki (Sektor I) w okresie realizacji zamówienia, − 308,23 Mg - ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania ze stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych („PSZOK”) w okresie realizacji zamówienia, b) w zakresie objętym prawem opcji szacuje się zwiększenie zamówienia podstawowego do 15%, tj. maksymalnie o 317,45 Mg, zgodnie z podziałem: − dla nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Miasta Ryki (sektor I) maksymalnie o 271,22 Mg − dla stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych („PSZOK”) maksymalnie o 46,23 Mg
Interne Kennung: GK.GO.6232.2.2023- Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zasady realizacji prawa opcji. W przypadku, gdy ilość odpadów przekazanych przez mieszkańców przekroczy ilość podstawową Zzamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji w ramach realizacji umowy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia – w okresie obowiązywania umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji, obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Odbiór odpadów w ilości przekraczającej prawo opcji wymaga zmiany umowy. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie w formie oświadczenia woli.
Los: LOT-0002
Titel: „Odbieranie bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Ryki położonych w granicach administracyjnych terenu wiejskiego Gminy Ryki (Sektor II)”.
Beschreibung: a) w zakresie podstawowym szacuje się około 1287,13 Mg - ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w okresie realizacji zamówienia, b) w zakresie objętym prawem opcji szacuje się zwiększenie zamówienia podstawowego do 15%, tj. maksymalnie o 193,07 Mg
Interne Kennung: GK.GO.6232.2.2023- Część nr 2