2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbestrijding gemeente Venray 2026-2028
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie de betreffende zes percelen
Interne Kennung: Z26000602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gladheidsbestrijding Venray Trekker 1
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie het bestek van perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: de verleningsopties verschillen per perceel, maar varieren tussen nul en twee verlenging, zie de inschrijvingsleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Gladheidsbestrijding Venray Pick up 1 en 2
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie het bestek van perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Gladheidsbestrijding Venray Holder
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie het bestek van perceel 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Gladheidsbestrijding Venray Vrachtauto's
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie het bestek van perceel 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Gladheidsbestrijding Venray Trekker 2
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie het bestek van perceel 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Gladheidsbestrijding Venray Trekker 3
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - voorbereidende werkzaamheden; - beschikbaar houden, coördinatie en evaluatie; - inzetten voertuigen en chauffeurs voor gladheidsbestrijding; - bijkomende werkzaamheden, in relatie tot de gemeentelijke gladheisbestrijding. Zie het bestek van perceel 6
Interne Kennung: 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z26000602
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6