645620-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Elektrická stanica ESt 110/22 kV Geča v Strategickom území Valaliky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrická stanica ESt 110/22 kV Geča v Strategickom území Valaliky
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie Dokumentácie stavby v súlade s § 8 zákona č. 25/2025 Z. z. Stavebného zákona a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zabezpečenie inžinierskych činností súvisiacich s povoľovacím procesom za účelom získania stavebného zámeru a kolaudačného osvedčenia, vrátane zabezpečenia procesu posúdenia vplyvov na životné prostredie v súlade so zákonom č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov (EIA), zabezpečenie zmien dotknutých územných plánov a výstavba novej rozvodne Est 110kV/22kV v Strategickom území Valaliky. Zhotoviteľ je povinný vybudovať celé dielo vrátane káblových trás, dodávky a montáže technológie. Súčasťou diela sú aj skúšky a všetky práce súvisiace s uvedením Diela do prevádzky. Dielo bude realizované v súlade s technickými štandardmi VSD (Východoslovenská distribučná, a.s.), platnými technickými normami a predpismi. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: VO-NZ001/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214000 Schaltanlagen, 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232220 Bau von Unterwerken, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
645620-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VO-NZ001/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 31214000 Switchgear, 45317200 Electrical installation work of transformers, 51112000 Installation services of electricity distribution and control equipment, 51110000 Installation services of electrical equipment, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45232220 Substation construction work, 45310000 Electrical installation work, 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 71330000 Miscellaneous engineering services, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies