645652-2026 - Ergebnis
Slowakei – Röntgengeräte – Multifunkčný robotický digitálny RTG prístroj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunkčný robotický digitálny RTG prístroj
Beschreibung: Multifunkčný robotický digitálny RTG prístroj v počte 1 ks v špecifikácii uvedenej v prílohe súťažných podkladov Opis predmetu zákazky
Interne Kennung: 72/2025/NZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück