2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen Voortgezet Speciaal Onderwijs
Beschreibung: Deze opdracht betreft een samenvoeging, namelijk meerdere VSO-scholen schaffen meerdere leermiddelen aan in één perceel. Het leveren van de verschillende leermiddelen betreft een opdracht die een logisch, onlosmakelijk en samenhangend geheel vormt, waarbij het onderverdelen in percelen hogere (afstemmings)kosten en administratieve lasten met zich meebrengt. Daarnaast is de beheersbaarheid van de (uitvoering van de) opdracht een reden de opdracht als één geheel in de markt te zetten. Bovendien is uit de marktverkenning gebleken dat de markt zich kenmerkt als een markt met ondernemers die allemaal de complete dienstverlening kunnen aanbieden. Met de keuze de opdracht op deze wijze, als één opdracht, in de markt te zetten, wordt de mededinging dan ook niet onnodig beperkt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000