2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal onderhoud groen openbare ruimte 2026 - 2029
Beschreibung: Voor deze opdracht is de Aanbestedende Dienst op zoek naar één Opdrachtnemer voor het integrale onderhoud groen van de openbare ruimte binnen haar gemeentegrenzen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud gazons: - maaien - bijmaaien rond obstakels en lijnobjecten b. Onderhoud bermen, taluds: - maaien ruw gras traditioneel: bermen, bermstroken, taluds, extensief gras - maaien ruw gras ecologisch: bloemenweide - maaien natuurwandelpaden - bijmaaien rond obstakels en lijnobjecten - maaien strook langs watergangen c. Onderhoud (ecologische) bermen en oevers: - uitmaaien en ruimen watergangen d. Bijkomende werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor een goede uitvoering van het werk. Ca. 207.000 are maaien grasveld (vlak en talud) Ca. 267.000 m uitmaaien en ruimen watergang (machinaal) Ca. 23.000 m uitmaaien en ruimen watergang (handmatig) Ca. 27.000 are maaien bermstroken en uitzichthoeken Ca. 18.000 are ecologisch maaien Werkzaamheden verdeeld over 4 jaar
Interne Kennung: OR 25.1803.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de vorm van het verlengen van het contract voor maximaal 4 extra jaren.