2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie parku sprzętu technicznego (PST) w m. Sitaniec Wolica wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienie jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie parku sprzętu technicznego (dalej: PST), tj.: 4 garaży, budynku PST, 2 warsztatów obsługowo-remontowych i ogrodzenia PST (zewnętrznego i wewnętrznego) oraz infrastruktury towarzyszącej w m. Sitaniec-Wolica wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLAJĄ: 1) Dokumentacja projektowa jawna zawierająca informacje wrażliwe oraz niejawna o klauzuli „ZASTRZEŻONE”. Wykaz dokumentacji stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz 2) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia/Umowy (SOPZ/U) - stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie 2 zadań inwestycyjnych na: a) Budowę PST – CZĘŚĆ JAWNA – oznaczonej jako CZĘŚĆ A, b) Budowę PST – CZĘŚĆ NIEJAWNA – oznaczonej jako CZĘŚĆ B.
Interne Kennung: 4.019/23/PO/WIB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa. Jest to postępowanie dwuetapowe: 1) W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa, Wykonawca składa wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wraz z Oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia, o których mowa w pkt XVIII SWZ. Informacje dotyczące składania wniosków zawarte są w pkt XVI SWZ. Zamawiający dokona badania wniosków wraz z dokumentami złożonymi przez Wykonawców, w celu sprawdzenia czy spełniają oni warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu. Minimalna liczba Wykonawców, których Zamawiający zaprosi do składania ofert: 3. Zamawiający nie wskazuje maksymalnej liczby Wykonawców, których zaprosi do składania ofert. W przypadku, gdy liczba Wykonawców, którzy złożyli niepodlegające odrzuceniu wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu będzie mniejsza od minimalnej liczby wskazanej powyżej, Zamawiający skorzysta z jednego z uprawnień wyrażonych postanowieniami art. 411 ust. 11 ustawy Pzp. 2) Zamawiający zaprosi jednocześnie do składania ofert wszystkich Wykonawców, których wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu nie podlegają odrzuceniu. Wykonawca zaproszony do składania ofert winien wnieść wadium, o którym mowa w pkt XXIII SWZ. Zamawiający dokona badania i oceny złożonych ofert. Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert, określonych w pkt XXX SWZ. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza jest zobowiązany do zawarcia umowy z Zamawiającym, zgodnie z pkt XXXII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie parku sprzętu technicznego (PST) w m. Sitaniec- Wolica wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie