2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu Informatyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu Informatyki. część nr 1 - Sprzęt i akcesoria do prac programistycznych dla systemów operacyjnych firmy Apple (mac OS i IOS) część nr 2 – Sprzęt informatyki
Interne Kennung: 2814.38.2025.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt i akcesoria do prac programistycznych dla systemów operacyjnych firmy Apple (mac OS i IOS)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i akcesoriów do prac programistycznych
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt informatyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatyki
Interne Kennung: Część nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający udzieli zamówienia opcjonalnego na warunkach wskazanych w dokumentach zamówienia.