2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu
Beschreibung: Zakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu 3. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1,1.1,1.2,1.3,1.4,2,2.1 i 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 528013-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu
Interne Kennung: Zakup i dostawa energii elektrycznej dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu i Szpitala Wojewódzkiego Sp. z o. o. w Opolu