2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Tebras tilts V1199 Aizpute-Saka 11,51 km, Misas tilts V1067 Dalbe–Jaunpēternieki-Palejas 0,85 km, Pededzes tilts V842 Lubāna–Upatnieki 17,08 km (3 līg.)
Beschreibung: Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Tebras tilts V1199 Aizpute-Saka 11,51 km, Misas tilts V1067 Dalbe–Jaunpēternieki-Palejas 0,85 km, Pededzes tilts V842 Lubāna–Upatnieki 17,08 km (3 līg.)
Interne Kennung: LVC 2026/82/AC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tebras tilta valsts vietējā autoceļa V1199 Aizpute - Saka 11,51 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Los: LOT-0002
Titel: Misas tilta autoceļa V1067 Dalbe - Jaunpēternieki - Palejas 0,85 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Los: LOT-0003
Titel: Pededzes tilta autoceļa V842 Lubāna – Upatnieki 17,08 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
645733-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LVC 2026/82/AC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322300 Bridge-design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003