2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinos įranga
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti medicinos įrangą: procedūrines kėdes, masažinius fotelius, deguonies koncentratorius ir mobilius keltuvus.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Procedūrinės kėdės
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Masažiniai foteliai
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Deguonies koncentratoriai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Mobilūs keltuvai
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Title: Medicinos įranga
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Procedūrinės kėdės
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Masažiniai foteliai
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Deguonies koncentratoriai
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Mobilūs keltuvai
Internal identifier: 4