645745-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Domov pro seniory Červený Kostelec
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Červený Kostelec
Beschreibung: Předmětem soutěže o návrh je architektonické řešení veřejné budovy domova seniorů. Novostavba Domova pro seniory v Červeném Kostelci bude realizována na pozemcích v majetku města p. č. 1056/3 zahrada o 2960 m2, p. č. 1107/5 trvalý travní porost o 1191 m2. Parkování pro návštěvy lze navrhnout v mezích územní studie Družstevní – Sadová. Domov pro seniory by měl poskytovat ubytování a komplexní péči klientům, kteří zde budou pobývat dlouhodobě a zároveň poskytovat prostor pro odlehčovací službu pro seniory z blízkého okolí. V objektu budou poskytovány sociální služby „domov se zvláštním režimem“ (DZR) a „domov pro seniory“ (DS). Celková kapacita je 66 lůžek rozdělených do několika provozních celků (komunit), které bude možné provozovat odděleně v režimu pro domov se zvláštním režimem, domov pro seniory a odlehčovací služby pro cca 16 osob (střednědobé ubytování seniorů závislých na péči). Domov bude sloužit i pro pacienty s demencí.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Návaznost na soutěž o návrh s oslovení jednoho vítězného dodavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Z2023-011251