645750-2025 - Wettbewerb
Polen – Künstliche Gelenke – Dostawa endoprotez stawu kolanowego i stawu biodrowego oraz endoprotez stawu kolanowego pierwotne i rewizyjne kompatybilne do pierwotnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez stawu kolanowego i stawu biodrowego oraz endoprotez stawu kolanowego pierwotne i rewizyjne kompatybilne do pierwotnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez stawu kolanowego i stawu biodrowego oraz endoprotez stawu kolanowego pierwotne i rewizyjne kompatybilne do pierwotnych. Zamówienie podzielone jest na 2 CZĘŚĆI. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne CZĘŚCI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 4.1, 4.2 (CZĘŚĆ 1, 2 ) będące integralną częścią SWZ
Interne Kennung: ZP-271-17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO PIERWOTNA ORAZ ENDOPROTEZA STAWU KOLANOWEGO REWIZYJNA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.1 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: ENDOPROTEZA BEZCEMENTOWA PIERWOTNA I REWIZYJNA STAWU BIODROWEGO, TRZPIEŃ REWIZYJNY, ENDOPROTEZA STAWU KOLANOWEGO PIERWOTNA I REWIZYJNA KOMPATYBILNA DO PIERWOTNEJ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ II