645761-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Výmena a oprava gumokovových mostných záverov na mostoch v správe Národnej diaľničnej spoločnosti , a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výmena a oprava gumokovových mostných záverov na mostoch v správe Národnej diaľničnej spoločnosti , a.s.
Beschreibung: Predmetom obstarávania zákazky je vykonanie stavebných prác „Výmena a oprava mostných záverov na mostoch v správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a.s.“ Miestami plnenia sú mostné závery na mostoch nachádzajúcich sa na území Slovenskej republiky v správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a.s. (ďalej len „NDS“). Pre opravu mostných záverov bude vystavená samostatná objednávka pre každý mostný objekt. Podrobné vymedzenie miesta realizácie prác a predpokladanej dĺžky trvania realizácie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky a časti B.3 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou týchto SP.
Interne Kennung: 07/26/10301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001