645764-2025 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – Zakup i dostawy produktów mleczarskich w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawy produktów mleczarskich w 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy produktów mleczarskich w 2026 r. z podziałem na 2 części. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa produktów mleczarskich ( Elbląg, Braniewo)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawy produktów mleczarskich w 2026 r.. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 , 2a i 5 do SWZ
Interne KennungCzęść zamówienia nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, ze jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelZakup i dostawa produktów mleczarskich ( Morąg, Bartoszyce)
Interne KennungCzęść zamówienia nr 2