See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompletterande beställning till restaurering av älvängar inom naturreservatet Jordbärsmuren-Ålbo
Beschreibung: Maskinell slåtter, fräsning och uppdragning av stubbar till en omfattning om ca 50 ha.
Interne Kennung: 5843-2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 80 000 Quadratmeter