2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak inclusief glasbewassing gymzalen gemeente Alkmaar
Beschreibung: De Opdracht betreft de dagelijkse schoonmaak van 15 gymzalen in de gemeente Alkmaar en de periodieke schoonmaakdienstverlening en glasbewassing van, op dit moment, 25 gymzalen. De gemeente Alkmaar heeft op dit moment 25 gymzalen in haar beheer die schoonmaak behoeven.
Interne Kennung: C5222
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: De Opdracht is niet verdeeld in Percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst start op 1 maart 2026 en loopt af op 28 februari 2030. De initiële looptijd van de beoogde Overeenkomst bedraagt vier (4) jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met twee (2) maal een periode van maximaal 24 maanden. De maximale looptijd van de Overeenkomst bedraagt daarmee acht (8) jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: C5222
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: