See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Főzési alapanyag és élelmiszer beszerzése 2 (DBR)
Beschreibung: Főzési alapanyag és élelmiszer beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 496 millió Ft+áfa, az egyes (részenként és negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: min. 1,3 millió Ft+áfa, max. 7,4 millió Ft+áfa.
Vorherige Bekanntmachung: 268372-2022
Interne Kennung: EKR000610052022
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tőkehús
Beschreibung: Tőkehús (CPV-kód: 15110000-2), beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: 68,5 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések nagyságrendje: 5,7 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Húskészítmény
Beschreibung: Húskészítmény (CPV-kód: 15131000-5) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: 35,3 millió Ft +áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 2,9 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/2
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0003
Titel: Szeletelt csomagolt húskészítmény
Beschreibung: Csomagolt húskészítmény (CPV-kód: 15131000-5) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 40,3 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 3,4 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/3
Los: LOT-0004
Titel: Baromfihús
Beschreibung: Baromfihús (CPV-kód: 15112000-6) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 15,9 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 1,3 millió Ft+áfa
Interne Kennung: EKR000610052022/4
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0005
Titel: Mélyhűtött termék
Beschreibung: Mélyhűtött termék (CPV-kód: 15220000-6, 15311000-1, 15330000-0, 15896000-5) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 34,6 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 2,9 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/5
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15311000 Tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0006
Titel: Zöldség, gyümölcs, savanyúság
Beschreibung: Zöldség, gyümölcs, savanyúság (CPV-kód: 15300000-1) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 69,2 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 5,8 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/6
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Szárazárú, tojás
Beschreibung: Szárazárú, tojás (CPV-kód: 15330000-0, 15850000-1, 03142500-3) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 66,2 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 5,5 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/7
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0008
Titel: Tejtermék
Beschreibung: Tejtermék (CPV-kód: 15500000-3) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 89,3 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 7,4 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/8
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Energiacsökkentett termékek
Beschreibung: Energiacsökkentett termékek (CPV-kód: 15330000-0, 15860000-4) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 15,9 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 1,3 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/9
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0010
Titel: Pékáru
Beschreibung: Pékáru (CPV-kód: 15810000-9) beszerzése dinamikus beszerzési rendszer (DBR) keretében. A DBR fennállásának időtartama (3 év) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje: kb. 60,9 millió Ft+áfa, az egyes (negyedévente megkötött) szerződések várható nagyságrendje: 5,1 millió Ft+áfa.
Interne Kennung: EKR000610052022/10
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck