See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava potrošnog materijala, naprava i instrumenata za anesteziologiju i intenzivnu medicinu za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Nabava potrošnog materijala, naprava i instrumenata za anesteziologiju i intenzivnu medicinu za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj.
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Setovi za enteralnu prehranu i drenaže
Beschreibung: Setovi za enteralnu prehranu i drenaže
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-1
Los: LOT-0002
Titel: Tubusi, kanile, kateteri
Beschreibung: Tubusi, kanile, kateteri
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-2
Los: LOT-0003
Titel: Poveske, sustav pacijent cijevi
Beschreibung: Poveske, sustav pacijent cijevi
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-3
Los: LOT-0004
Titel: Potrošni materijal za IV terapiju, hemodinamska mjerenja za jedinicu intenzivnog liječenja
Beschreibung: Potrošni materijal za IV terapiju, hemodinamska mjerenja za jedinicu intenzivnog liječenja
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-4
Los: LOT-0005
Titel: Medicinski potrošni materijal za traheotomiju, respiratornu terapiju, zbrinjavanje akutne i kronične boli, dreniranje i punkciju thoraksa
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za traheotomiju, respiratornu terapiju, zbrinjavanje akutne i kronične boli, dreniranje i punkciju thoraksa
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-5
Los: LOT-0006
Titel: Kateter setovi
Beschreibung: Kateter setovi
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-6
Los: LOT-0007
Titel: Razvodne rampe, kanile i kateteri
Beschreibung: Razvodne rampe, kanile i kateteri
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-7
Los: LOT-0008
Titel: Potrošni materijal za pripremu i primjenu infuzijske terapije i regionalne anestezije
Beschreibung: Potrošni materijal za pripremu i primjenu infuzijske terapije i regionalne anestezije
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-8
Los: LOT-0009
Titel: Potrošni materijal za sukciju, endotrahealnu intubaciju i inhalaciju
Beschreibung: Potrošni materijal za sukciju, endotrahealnu intubaciju i inhalaciju
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-9
Los: LOT-0010
Titel: Potrošni materijal za respiratornu njegu
Beschreibung: Potrošni materijal za respiratornu njegu
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-10
Los: LOT-0011
Titel: Posteljice, manžete, maske
Beschreibung: Posteljice, manžete, maske
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-11
Los: LOT-0012
Titel: Jednoluminalni i dvoluminalni kateteri, igle za port sisteme
Beschreibung: Jednoluminalni i dvoluminalni kateteri, igle za port sisteme
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-12
Los: LOT-0013
Titel: Čepići, kapice i potrošni materijal za aparate za terapiju plinom
Beschreibung: Čepići, kapice i potrošni materijal za aparate za terapiju plinom
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-13
Los: LOT-0016
Titel: Potrošni pribor za respiratore Hamilton Medical
Beschreibung: Potrošni pribor za respiratore Hamilton Medical
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-16
Los: LOT-0017
Titel: Potrošni materijal za monitor mjerenja tlaka
Beschreibung: Potrošni materijal za monitor mjerenja tlaka
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-17
Los: LOT-0018
Titel: Potrošni materijal za terapijsku hipotermiju
Beschreibung: Potrošni materijal za terapijsku hipotermiju
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-18
Los: LOT-0019
Titel: Potrošni materijal kompatibilan s uređajima i aparatima proizvođača Drager
Beschreibung: Potrošni materijal kompatibilan s uređajima i aparatima proizvođača Drager
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-19
Los: LOT-0020
Titel: Senzori i potrošni materijal za nadzor sedacije, tkivne oksigenacije i pulsne oksimetrije
Beschreibung: Senzori i potrošni materijal za nadzor sedacije, tkivne oksigenacije i pulsne oksimetrije
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-20
Los: LOT-0021
Titel: Potrošni materijal za nadzor hemodinamskih i vezanih parametra kod pacijenata
Beschreibung: Potrošni materijal za nadzor hemodinamskih i vezanih parametra kod pacijenata
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-21
Los: LOT-0023
Titel: Potrošni materijal za zbrinjavanje respiratornog sustava
Beschreibung: Potrošni materijal za zbrinjavanje respiratornog sustava
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-23
Los: LOT-0024
Titel: Potrošni materijal za hemodinamsku optimizaciju i torakalnu drenažu
Beschreibung: Potrošni materijal za hemodinamsku optimizaciju i torakalnu drenažu
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-24
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-37
Los: LOT-0040
Titel: Setovi, trljačice i deka
Beschreibung: Setovi, trljačice i deka
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-40
Los: LOT-0055
Titel: Igle za port
Beschreibung: Igle za port
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-55
Los: LOT-0033
Titel: Respiratorni potrošni materijal
Beschreibung: Respiratorni potrošni materijal
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-33
Los: LOT-0056
Titel: Posudica za uzimanje uzoraka, set za torakocentezu sa iglom , adapteri, kontejneri i stali potrošni materijal
Beschreibung: Posudica za uzimanje uzoraka, set za torakocentezu sa iglom , adapteri, kontejneri i stali potrošni materijal
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-56
Los: LOT-0025
Titel: Medicinski potrošni materijal za oralnu higijenu, higijenu nepokretnih i inkontinentnih pacijenata
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za oralnu higijenu, higijenu nepokretnih i inkontinentnih pacijenata
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-25
Los: LOT-0026
Titel: Sonde i adapteri za mjerenje brzine protoka
Beschreibung: Sonde i adapteri za mjerenje brzine protoka
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-26
Los: LOT-0042
Titel: Potrošni materijal za anesteziju 2
Beschreibung: Potrošni materijal za anesteziju 2
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-42
Los: LOT-0045
Titel: Sonde, gravitacijski sistemi i setovi za infuziju
Beschreibung: Sonde, gravitacijski sistemi i setovi za infuziju
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-45
Los: LOT-0027
Titel: Sustavi za mjerenje satne diureze, intraabdominalnog tlaka i zbrinjavanje fekalne inkontinencije
Beschreibung: Sustavi za mjerenje satne diureze, intraabdominalnog tlaka i zbrinjavanje fekalne inkontinencije
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-27
Los: LOT-0029
Titel: Potrošni materijal za drenažu, toracentezu i maceratore
Beschreibung: Potrošni materijal za drenažu, toracentezu i maceratore
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-29
Los: LOT-0035
Titel: Potrošni materijal za anesteziju
Beschreibung: Potrošni materijal za anesteziju
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-35
Los: LOT-0043
Titel: Potrošni materijal za anesteziju 3
Beschreibung: Potrošni materijal za anesteziju 3
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-43
Los: LOT-0044
Titel: Sonde za kisik, nosne, fiksirane
Beschreibung: Sonde za kisik, nosne, fiksirane
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-44
Los: LOT-0046
Titel: Gravitacijski setovi za infuziju i transfuziju
Beschreibung: Gravitacijski setovi za infuziju i transfuziju
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-46
Los: LOT-0054
Titel: Potrošni za RapidPoint 500
Beschreibung: Potrošni za RapidPoint 500
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-54
Los: LOT-0057
Titel: Potrošni materijal za anesteziju 4
Beschreibung: Potrošni materijal za anesteziju 4
Interne Kennung: 1.1.2.24.C-92/2023-57