Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Šibensko-kninska županija (HR034)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Sjedište Naručitelja, ured Izvršitelja, lokacija predviđena za građenje Nove bolnice Šibenik, Uredi javnopravnih tijela i ostale lokacije nužne za izvršenje ugovora u dogovoru sa Naručiteljem
Geschätzte Dauer
2. Procedure
Procedure
Title: USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
Description: Usluga izrade potrebne projektno-tehničke dokumentacije za provođenje okolišnih i dozvolbenih postupaka te postupka javne nabave za radove za projekt izgradnje Nove bolnice Šibenik sukladno Projektnom zadatku s prilozima i Troškovniku.
Internal identifier: 266/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Usluga izrade potrebne projektno-tehničke dokumentacije za provođenje okolišnih i dozvolbenih postupaka te postupka javne nabave za radove za projekt izgradnje Nove bolnice Šibenik sukladno Projektnom zadatku s prilozima i Troškovniku