See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi na cjelovitoj obnovi zgrade na adresi Ivana Gundulića 2, Petrinja - gradska vijećnica, k.č.br. 567, 208871 k.o. Petrinja
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na cjelovitoj obnovi zgrade na adresi Ivana Gundulića 2, Petrinja - gradska vijećnica, k.č.br. 567, 208871 k.o. Petrinja sukladno troškovniku i projektnoj dokumentaciji.
Interne Kennung: 25
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na cjelovitoj obnovi zgrade na adresi Ivana Gundulića 2, Petrinja - gradska vijećnica, k.č.br. 567, 208871 k.o. Petrinja sukladno troškovniku i projektnoj dokumentaciji.Sukladno procijenjenoj vrijednosti nabave, predmetna nabave je nabava male vrijednosti. Međutim, kako je naručitelj već proveo postupak nabave za konstrukcijsku obnovu zgrade na adresi Ivana Gundulića 2, Petrinja - gradska vijećnica, k.č.br. 567, 208871 k.o. Petrinja, a sukladno čl. 16.st.3. ZJN 2016, nabava se ne smije dijeliti s namjerom izbjegavanja primjene ZJN 2016 ili odredaba ZJN 2016 koje se primjenjuju na nabavu male, odnosno velike vrijednosti, naručitelj će ovu nabavu provesti sukladno pravilima koja se primjenjuju na nabave velike vrijednostiI