2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleiding bewoners Skaeve Huse
Beschreibung: Door de toename van het aantal mensen dat extreme woonoverlast veroorzaakt en daardoor niet meer in een reguliere woonwijk kan wonen, startte de Gemeente Velsen in 2020 met Skaeve Huse. Het doel van Skaeve Huse is extreme woonoverlast in de reguliere woonwijken zoveel mogelijk op te lossen en de mensen die deze woonoverlast veroorzaken een laatste kans op een woning te bieden. Vanwege meerdere incidenten werd eind 2023 besloten Skaeve Huse tijdelijk op te schorten en te werken aan een doorontwikkeling. Het doorontwikkelen bestaat onder andere uit het herinrichten van het terrein, het uitbreiden naar 6 woningen en het beter inrichten van de begeleiding. Deze opdracht betreft de aanbesteding voor de begeleiding van bewoners van Skaeve Huse. De voorziening begeleiding Skaeve Huse bestaat uit de volgende producten: • Individuele begeleiding • Coördinator begeleiding zie programma van eisen
Interne Kennung: VLS 202311-2300249
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op de geraamde waarde en scope van de opdracht in relatie tot de Aanbestedingswet 2012 is een Europese procedure voor deze opdracht een verplichting.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Begeleiding bewoners Skaeve Huse
Internal identifier: VLS 202311-2300249
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1