See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Matavimo priemonių metrologijos ir techninės priežiūros paslaugos (kitų gamintojų matavimo priemonėms) (NUTRAUKTAS)
Beschreibung: Matavimo priemonių metrologijos ir techninės priežiūros paslaugos (kitų gamintojų matavimo priemonėms)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0