2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa/umowy linii gwarancyjnej na potrzeby zabezpieczeń wnoszonych do IRGiT lub innych beneficjentów
Beschreibung: Umowa/umowy linii gwarancyjnej na potrzeby zabezpieczeń wnoszonych do IRGiT lub innych beneficjentów Przedmiotem zamówienia jest zawarcie przez TAURON Polska Energia S.A. (TAURON) bilateralnej umowy ramowej z maksymalnie czterema wykonawcami na udzielenie linii gwarancyjnej umożliwiającej wystawianie gwarancji bankowych za zobowiązania TAURON oraz spółek Grupy TAURON wobec: a) zakres 1: Izby Rozliczeniowej Giełd Towarowych S.A. („IRGiT”) jako zabezpieczenia transakcji przeprowadzanych na Towarowej Giełdzie Energii S.A. („Zakres 1”), b) zakres 2: innych beneficjentów („Zakres 2”), w oparciu o zlecenia składane przez TAURON (na podstawie umowy zawartej przez Wykonawcę wyłącznie z TAURON).
Interne Kennung: PZP/TPE/05843/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://swoz.tauron.pl. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu można znaleźć w Opisie Potrzeb i Wymagań (OPIW) wraz z załącznikami pod wskazanym wyżej adresem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie przez TAURON Polska Energia S.A. (TAURON) bilateralnej umowy ramowej z maksymalnie czterema wykonawcami na udzielenie linii gwarancyjnej umożliwiającej wystawianie gwarancji bankowych za zobowiązania TAURON oraz spółek Grupy TAURON wobec: a) zakres 1: Izby Rozliczeniowej Giełd Towarowych S.A. („IRGiT”) jako zabezpieczenia transakcji przeprowadzanych na Towarowej Giełdzie Energii S.A. („Zakres 1”), b) zakres 2: innych beneficjentów („Zakres 2”), w oparciu o zlecenia składane przez TAURON (na podstawie umowy zawartej przez Wykonawcę wyłącznie z TAURON).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z dokumentami zamówienia