2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vinni valla teede lumetõrje teostamine 2026-2029
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on lumetõrjetööde teostamine Vinni valla kohalikel teedel, tänavatel, kergliiklusteedel, avalikult kasutatavates parklates, vallavalitsuse hallatavate asutuste territooriumil ning Vinni valla poolt hooldatavatel erateedel talveperioodidel 2026–2030 vastavalt hankedokumentides, tehnilises kirjelduses ja lumetõrje piirkondade kirjeldustes sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Vinni alevik, Pajusti alevik Piira-Pajusti ja Vinni-Mõdriku-Vetiku-Piira kergliiklusteed
Beschreibung: Lumetõrje Vinni ja Pajusti aleviku teedel ja tänavatel ja Mõdriku kergliiklusteel ca 25 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0002
Los: LOT-0003
Titel: Aruvälja; Inju ja Kakumäe küla
Beschreibung: Lumetõrje Aruvälja; Inju ja Kakumäe küla ca 25 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0003
Los: LOT-0004
Titel: Vetiku ja Mõdriku küla
Beschreibung: Lumetõrje Vetiku-Mõdriku teedel ca 25 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0004
Los: LOT-0005
Titel: Kadila - Koeravere
Beschreibung: Lumetõrje Nurmetu, Veadla, Kadila ja Koeravere teedel ca 28 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0005
Los: LOT-0006
Titel: Viru-Jaagupi-Voore
Beschreibung: Lumetõrje Viru-Jaagupi aleviku; Kehala, Allika, Voore, Kannastiku teedel ja tänavatel ca 31 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0006
Los: LOT-0007
Titel: Aruküla-Küti-Võhu
Beschreibung: Lumetõrje Aruküla, Küti, Võhu ca 32 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0007
Los: LOT-0008
Titel: Roela alevik, Ristiküla, Rünga
Beschreibung: Lumetõrje Ristiküla, Rünga; Lähtse, Saara teedel ning Roela aleviku teedel ja tänavatel ca 25 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0008
Los: LOT-0009
Titel: Puka - Obja
Beschreibung: Lumetõrje Kulina, Puka, Obja ja Lepiku teedel ca 23 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0009
Los: LOT-0010
Titel: Tammiku - Soonuka
Beschreibung: Lumetõrje Tammiku, Rasivere, Alavere ja Soonuka teedel ca 25 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0010
Los: LOT-0011
Titel: Tudu alevik, Anguse - Palasi
Beschreibung: Lumetõrje Tudu aleviku teedel ja tänavatel ning Aravuse, Suigu, Anguse, Kaukvere ja Palasi teedel ca 40 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0011
Los: LOT-0012
Titel: Aarla - Uljaste - Viru-Kabala
Beschreibung: Lumetõrje Aarla-Uljaste-Viru-Kabala teedel ca 20 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0012
Los: LOT-0013
Titel: Ulvi - Miila - Kõrma
Beschreibung: Lumetõrje Ulvi-- Nõmmise- Miila-Kõrma teedel ca 31 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0013
Los: LOT-0014
Titel: Aasuvälja - Mõedaka - Kantküla
Beschreibung: Lumetõrje Aasuvälja-Mõedaka-Kantküla teedel ca 20 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0014
Los: LOT-0015
Titel: Põlula - Sae - Nurkse
Beschreibung: Lumetõrje Põlula-Sae-Nurkse -Lavi-Männikvälja teedel ca 24 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0015
Los: LOT-0016
Titel: Laekvere alevik ja Salutaguse
Beschreibung: Lumetõrje Laekvere aleviku , Salutaguse ja osadel Moora teedel ja tänavatel ca 25 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0016
Los: LOT-0017
Titel: Padu -Rohu- Rahkla
Beschreibung: Lumetõrje Sirevere, Sootaguse, Padu, Kellavere, Rohu ,Rahkla teedel ca ca 44 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0017
Los: LOT-0018
Titel: Rajaküla-Muuga-Paasvere teedel
Beschreibung: Lumetõrje Rajaküla,Muuga ,Alekvere,Paasvere ja Vassivere teedel ja tänavatel ca 42 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0018
Los: LOT-0019
Titel: Venevere- Kaasiksaare
Beschreibung: Lumetõrje Venevere, Kaasiksaare,Arukse,Ilistvere,Luusika küla teedel ca 40 km / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314563-0019