645903-2026 - Wettbewerb
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Dostawa energii elektrycznej dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.38.2026)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.38.2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla IFJ PAN w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (dalej: PE) do punktów odbioru energii Zamawiających. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.260.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001