2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwaliteit en Testen3
Beschreibung: Ter voorbereiding op de voorgenomen Europese aanbesteding Kwaliteit en Testen3 (hierna KT3) organiseert Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening (hierna RWS) deze marktconsultatie. RWS hecht grote waarde aan de mening van marktpartijen en wil hen vroegtijdig en actief betrekken voordat de voorgenomen Europese aanbesteding van start gaat. In dit document wordt de beoogde opdracht, het doel van de marktconsultatie, de opzet en de wijze waarop geïnteresseerde marktpartijen kunnen deelnemen beschreven. 1
Interne Kennung: 31221398
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 34920000 Straßenausrüstung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ter voorbereiding op de voorgenomen Europese aanbesteding Kwaliteit en Testen3 (hierna KT3) organiseert Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening (hierna RWS) deze marktconsultatie. RWS hecht grote waarde aan de mening van marktpartijen en wil hen vroegtijdig en actief betrekken voordat de voorgenomen Europese aanbesteding van start gaat. In dit document wordt de beoogde opdracht, het doel van de marktconsultatie, de opzet en de wijze waarop geïnteresseerde marktpartijen kunnen deelnemen beschreven.
Interne Kennung: 1