See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów żywnościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: NAZWA ZAMÓWIENIA: Dostawa artykułów żywnościowych Zad.1 – Nabiał Zad.2 – Warzywa i owoce sezonowe Zad.3 – Pieczywo Zad.4 – Mięso drobiowe Zad.5 – Mięso wieprzowe Zad.6 – Wędliny Zad.7 – Artykuły sypkie Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 7. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 7 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 542931-2025
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15542100 Hüttenkäse, 15551300 Joghurt, 15431100 Margarine, 15110000 Fleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15111100 Rindfleisch, 15112000 Geflügel, 15112100 Frisches Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15131120 Wurstwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 15811000 Brotwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15321600 Apfelsaft, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad.1 – Nabiał
Beschreibung: 3.4. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.5. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne” 3.6. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do zadania 1-5, 7 KRYTERIUM CENA waga: 100 %
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zad.2 – Warzywa i owoce sezonowe
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zad.3 – Pieczywo
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zad.4 – Mięso drobiowe
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zad.5 – Mięso wieprzowe
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zad.6 – Wędliny
Beschreibung: 3.3. W odniesieniu do Zadania 6 Zamawiający zastrzega, że po przeprowadzeniu formalnej oceny ofert, wezwie wykonawców, których oferty nie będą podlegały odrzuceniu do dostarczenia produktów będących przedmiotem postępowania. 3.4. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; 3.5. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne” 3.6. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do zadania 6: KRYTERIUM CENA: waga 60% KRYTERIUM JAKOŚĆ (Bn) waga: 40 %
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.6
Los: LOT-0007
Titel: Zad.7 – Artykuły sypkie
Interne Kennung: DZ.3321.181.2025 zad.7