See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym mechanicznym utrzymaniu jezdni dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego wraz z ustawieniem zasłon przeciwśnieżnych i prowadzeniem całodobowego punktu dyspozytorskiego oraz pozimowe sprzątanie dróg. 2. Zadanie obejmuje 7 części: Część I – Miasto Będzin Część II – Miasto Czeladź Część III – Gmina Bobrowniki Część IV – Gminy Mierzęcice i Psary Część V – Miasto i Gmina Siewierz Część VI – Miasto Wojkowice i część Gminy Bobrowniki Część VII – Miasto Sławków
Interne Kennung: ZP.272.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część I – Miasto Będzin
Beschreibung: zimowe utrzymanie 32,288 km dróg
Interne Kennung: Część I – Miasto Będzin
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część II – Miasto Czeladź
Beschreibung: zimowe utrzymanie 21,459 km dróg
Interne Kennung: Część II – Miasto Czeladź
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część III – Gmina Bobrowniki
Beschreibung: zimowe utrzymanie 46,579 km dróg
Interne Kennung: Część III – Gmina Bobrowniki
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część IV – Gminy Mierzęcice i Psary
Beschreibung: zimowe utrzymanie 100,247 km dróg
Interne Kennung: Część IV – Gminy Mierzęcice i Psary
Los: LOT-0005
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część V – Miasto i Gmina Siewierz
Beschreibung: zimowe utrzymanie 72,218 km dróg
Interne Kennung: Część V – Miasto i Gmina Siewierz
Los: LOT-0006
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część VI – Miasto Wojkowice i część Gminy Bobrowniki
Beschreibung: zimowe utrzymanie 17,485 km dróg
Interne Kennung: Część VI – Miasto Wojkowice i część Gminy Bobrowniki
Los: LOT-0007
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie jednostek administracyjnych powiatu będzińskiego – Część VII – Miasto Sławków
Beschreibung: zimowe utrzymanie 17,593 km dróg
Interne Kennung: Część VII – Miasto Sławków