2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: De Opdracht omvat het in een verzekeringspolis onderbrengen van de aansprakelijkheidsverzekering en een goedwerkgeverschapverzekering van de gemeente Zoetermeer. De omvang van de opdracht is nader gespecificeerd in de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2025-024281
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Polis wordt aangegaan voor de duur van vier (4) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal een (1) jaar. De verwachte ingangsdatum is 1 januari 2026.