646001-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Vorherige Bekanntmachung: 697116-2025
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26: FILTR Z USTNIKIEM DO SPIROMETRU
Beschreibung: Zadanie nr 26: FILTR Z USTNIKIEM DO SPIROMETRU
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27: MASKA ENDOSKOPOWA
Beschreibung: Zadanie nr 27: MASKA ENDOSKOPOWA
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28: OSTRZA CHIRURGICZNE I SKALPELE CHIRURGICZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Zadanie nr 28: OSTRZA CHIRURGICZNE I SKALPELE CHIRURGICZNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29: AKCESORIA DO TOMOGRAFU
Beschreibung: Zadanie nr 29: AKCESORIA DO TOMOGRAFU
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30: SONDA SENGSTAKENA
Beschreibung: Zadanie nr 30: SONDA SENGSTAKENA
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32: ŚRODKI HEMOSTATYCZNE
Beschreibung: Zadanie nr 32: ŚRODKI HEMOSTATYCZNE
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33: DROBNY SPRZĘT I AKCESORIA MEDYCZNE
Beschreibung: Zadanie nr 33: DROBNY SPRZĘT I AKCESORIA MEDYCZNE
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34: POJEMNIKI SANITARNE, WORKI DO ZBIÓRKI MOCZU
Beschreibung: Zadanie nr 34: POJEMNIKI SANITARNE, WORKI DO ZBIÓRKI MOCZU
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35: AKCESORIA DO SSAKÓW CHIRURGICZNYCH ELMASLAR LIFETIME
Beschreibung: Zadanie nr 35: AKCESORIA DO SSAKÓW CHIRURGICZNYCH ELMASLAR LIFETIME
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36: POJEMNIKI I AKCESORIA DO ODSYSANIA
Beschreibung: Zadanie nr 36: POJEMNIKI I AKCESORIA DO ODSYSANIA
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37: AKCESORIA DO DRENAŻU I PUNKCJI, ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Beschreibung: Zadanie nr 37: AKCESORIA DO DRENAŻU I PUNKCJI, ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38: CEWNIKI
Beschreibung: Zadanie nr 38: CEWNIKI
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39: FILTRY, DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY
Beschreibung: Zadanie nr 39: FILTRY, DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41: FILTR DO SEDACJI WZIEWNEJ
Beschreibung: Zadanie nr 41: FILTR DO SEDACJI WZIEWNEJ