2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționare de autovehicule tip break/SUV pentru completarea parcului auto AFIR
Beschreibung: Obiectul contractului îl constituie achiziționarea a 72 de autovehicule tip break/SUV 4x4, transmisie automată, mild hybrid / hybrid, pentru completarea parcului auto AFIR, conform cerințelor caietului de sarcini, parte integrantă a documentației de atribuire aferentă prezentei proceduri de achiziție publică. Termenul de livrare a produselor: 60 de zile calendaristice de la semnarea contractului și depunerea la autoritatea contractantă a dovezii privind constituirea garanției de bună execuție. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la toate solicitările de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 135533790/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113300 Geländegängige Fahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul contractului îl constituie achiziționarea a 72 de autovehicule tip break/SUV 4x4, transmisie automată, mild hybrid / hybrid, pentru completarea parcului auto AFIR, conform cerințelor caietului de sarcini, parte integrantă a documentației de atribuire aferentă prezentei proceduri de achiziție publică.
Interne Kennung: 1