646012-2026 - Wettbewerb
Polen – Rindfleisch – 4/ZP/27 - ZAKUP MIĘSA CZERWONEGO, TŁUSZCZY ZWIERZĘCYCH I WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 4/ZP/27 - ZAKUP MIĘSA CZERWONEGO, TŁUSZCZY ZWIERZĘCYCH I WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i wędlin z mięsa czerwonego dla 31WOG Zgierz, do magazynów 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Zgierz i Przedszkoli Wojskowych nr 129 Nowy Glinnik i 147 Leźnica Wielka w 2027 r. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 zadania: zadanie nr 1 – dostawa mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych zadanie nr 2 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – dostawa mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych
Beschreibung: dostawa mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15111200 Kalbfleisch, 15412100 Tierfette
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw z zastosowaniem prawa opcji (art. 441 ustawy PZP), do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania .
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15111100 Beef
Additional classification (cpv): 15131130 Sausages
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 15113000 Pork, 15111200 Veal, 15412100 Animal fats
Options:
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 15131130 Sausages