See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej (tj. świadczenie usługi kompleksowej wg art. 3 pkt. 30 ustawy Prawo energetyczne – Dz. U. z 2024 r. poz. 266),: 1) Cz. 1 - wszystkim jednostkom organizacyjnym Miasta Inowrocławia; 2) Cz. 2 – Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Inowrocławiu; 3) Cz. 3 - Inowrocławskiej Gospodarce Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Inowrocławiu; 4) Cz. 4 - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu; 5) Cz. 5 - Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu sp. z o.o. w Inowrocławiu; 6) Cz. 6 - Zakładowi Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Inowrocławiu; 7) Cz. 7 – Kujawskiemu Centrum Kultury w Inowrocławiu; 8) Cz. 8 – Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu; 9) Cz. 9 – Towarzystwu Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Inowrocław. Wykaz obiektów ww. Zamawiających objętych przedmiotem umowy, szacowane zapotrzebowanie na energię elektryczną, z podziałem na taryfy, określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.271.1.53.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1 - wszystkim jednostkom organizacyjnym Miasta Inowrocławia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej (tj. świadczenie usługi kompleksowej wg art. 3 pkt. 30 ustawy Prawo energetyczne – Dz. U. z 2024 r. poz. 266)
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2 – Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 2 - ZZP.271.1.53.2025
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 3 - Inowrocławskiej Gospodarce Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 3 - ZZP.271.1.53.2025
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 4 - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 4 - ZZP.27.1.53.2025
Los: LOT-0005
Titel: Cz. 5 - Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu sp. z o.o. w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 5 - ZZP.271.1.53.2025
Los: LOT-0006
Titel: Cz. 6 - Zakładowi Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 6 - ZZP.271.1.53.2025
Los: LOT-0007
Titel: Cz. 7 – Kujawskiemu Centrum Kultury w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 7 - ZZP.271.1.53.2025
Los: LOT-0008
Titel: Cz. 8 – Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu
Interne Kennung: cz. 8 - ZZP.271.1.53.2025
Los: LOT-0009
Titel: Cz. 9 – Towarzystwu Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Inowrocław
Interne Kennung: cz. 9 - ZZP.271.1.53.2025