2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud A-locaties en aanleg groen Poort van de Veluwe
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Bosplantsoen: ruimen blad, snoeien beplanting, uitmaaien randen; b. Sierheesters: onkruidbestrijding, ruimen blad en snoeien beplanting; c. Bodembedekkers: onkruidbestrijding, ruimen blad en snoeien beplanting; d. Botanische rozen en vaste planten: onkruidbestrijding en snoeien beplanting; e. Knippen hagen en blokhagen, ruimen blad en onkruidbestrijding haagvoeten; f. Heidevegetatie, ruimen blad en onkruidbestrijding; g. Bomen: onkruidvrij maken boomspiegels en verwijderen stam- en wortelopschot; h. Grasvelden: ruimen blad; i. Grasvelden en beplantingsvakken: verwijderen zwerfafval; j. Verhardingen: bestrijden onkruiden en ruimen blad; k. Poort van de Veluwe: Planten bomen en heesters; l. Bijkomende werkzaamheden. Het werk is gelegen binnen de bebouwde kom van de gemeente Nunspeet. Specifiek gaat het om: - De Stationsomgeving - De Poort van de Veluwe - Zwembad de Wiltsangh
Interne Kennung: INK/NU/170926
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan door opdrachtgever eenzijdig drie keer met één jaar schriftelijk verlengd worden. Opdrachtgever zal opdrachtnemer uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de geldende looptijd van de overeenkomst schriftelijk in kennis stellen indien gebruik zal worden gemaakt door opdrachtgever van de verlengingsoptie.