646064-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Mineralöle und Erdölpräparate – Achizitie de combustibil termic lichid
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie de combustibil termic lichid
Beschreibung: Achizitie de combustibil termic lichid conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 1187827,65 lei fara TVA. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau de informatii suplimentare, care au fost adresate autoritatii contractante in termenul prevazut in anuntul de participare in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 12 zile .Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9876765_2026_PAAPD1620900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211800 Mineralöle und Erdölpräparate
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitie de combustibil termic lichid conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
646064-2026 - Competition
Romania – Petroleum oils and preparations – Achizitie de combustibil termic lichid
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier9876765_2026_PAAPD1620900
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09211800 Petroleum oils and preparations
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1