646066-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – Furnizare aparatura medicala
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare aparatura medicala
Beschreibung: Se urmărește inlocuirea aparaturii medicale care prezinta un grad ridicat de uzura fizica si morala, cat si dotarea cu aparatura medicala de noua generatie care este absolut necesara pentru efectuarea interventiilor cu asigurarea celui mai inalt grad de calitate al serviciilor medicale. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18
Interne Kennung: 444819920269
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem videoendoscop
Beschreibung: Sistem videoendoscop, 1 buc., conform caietului de sarcini si documentatiei de atribuire.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Analizor stripuri urina
Beschreibung: Analizor stripuri urina, 1 buc., conform cerintelor caietului de sarcini si documentatiei de atribuire.
Interne Kennung: 2