646079-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren – SVD G-N, Rekonštrukcia transformátorov v prevádzkovej budove vodohospodárskeho dispečingu (PBVH) Čunovo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVD G-N, Rekonštrukcia transformátorov v prevádzkovej budove vodohospodárskeho dispečingu (PBVH) Čunovo
Beschreibung: Rekonštrukcia zahŕňa vypracovanie a dodanie projektovej dokumentácie na výmenu 3ks transformátorov, 3 ks rozvádzačov a výmenu elektroinštalácie v miestnosti NN rozvodne a transformátorov v prevádzkovej budove vodohospodárskeho dispečingu v Čunove a samotnú rekonštrukciu podľa projektu
Interne Kennung: 241/2026 (S-000963/2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001