646117-2026 - Wettbewerb
Finnland – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Vaahtolasimurskeen hankinta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaahtolasimurskeen hankinta
Beschreibung: Vantaan kaupunki järjestää tarjouskilpailun vaahtolasimurskeen hankinnasta tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinta koskee vaahtolasimurskeen toimittamista Vantaan kaupungin katu-, vesihuolto- ja viherrakennustyömaille. Tilaaja ei sitoudu sopimuskauden aikana tiettyihin hankintamääriin. Erityiset rakennushankkeet- ja projektit eivät kuulu tämän sopimuksen piiriin.
Interne Kennung: VD/5412/02.08.00.00/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Vaahtolasimurskeen hankinta
Internal identifier: VD/5412/02.08.00.00/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
5. Lot
Lot: LOT-0000